Contact Us

Kontaktujte Nas

 
mach3d: Teodor Mach
phone: +421905 293 944
email: mach3d@yahoo.com
or via: whatsapp/viber/iMessage
www.instagram.com/teodorm3d/
  • Instagram - Black Circle

Welcome to mach3d

about us

 

The real estate and furniture 3d visualisation concept is the realistic visualisation 3d of your real estate new or old ready for remodeling and redesign.
 
.O nas
Pripravíme pre Váš projekt realistické 3d vizualizácie  po vzájomnej dohode a konzultácii podľa požiadaviek, osobného vkusu a želania klienta, alebo pripravíme pre Vás aj našu predstavu designu realizácie pripravovaného projektu.Naše návrhy sú vhodné pre klientov v každej fáze realizácie projektov, poslúžia aj ako podklady pre architektov na ich realizáciu 3D vizualizácie do reálneho stavebného projektu.
Naše 3d vizualizácie sú vhodné pre realistickú vizualizáciu priestoru, ako aj farebné a materiálove kombinácie exteriérov, alebo interiérov novostavieb, alebo aj projektov, ktoré sú v procese prestavby a re-designu.
Realizujeme 3d  projekty hotelov, bytových domov, apartmánov, bytových jednotiek, záhrad, bazénov, výrobne haly,  reštaurácie, kaviarne, kaderníctva, wellness, administratívne priestory aj nábytok a farebné kombinácie interiérov a exteriérov, ktoré Vám dajú predstavu o výzore projektu...

 

 
 

WE ARE SLOVAK COMPANY BUT WE WORK ON INTERNATIONAL PROJECTS FOR OUR CLIENTS

Ceny vizualizácii sú individuálne na základe požiadaviek a náročnosti realizácie projektov, prosím kontaktujte Nás v prípade záujmu o cenovú ponuku k Vášmu projektu. Videoprezentáciu robíme ku každému projektu automaticky bez príplatku.Zmeny farebných kombinácii, nábytku a dispozičných riešení počas realizácie projektu sú v cene základného projektu vizualizácii.Realizujeme veľké projekty, ale aj malé projeky s rovnakým prístupom a v identickej kvalite, ktorú stále zvyšujeme, aby sme zákaznikom vedeli zrealizovať projekt aj podľa najnáročnejších požiadaviek.

 mach3d design

 

 DESIGN 3D realistic 3Dvisualisation presentation by mach3d EST2009

                                   email: mach3d@yahoo.com

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now